Zapraszamy do hotelu dla psów

wpis w: Bez kategorii | 0

 

Hotel dla psów mieści się w malowniczej miejscowości Kruszyna, 15 km od Słupska. Działamy na obrzeżach miasta, blisko lasu, gdzie panuje cisza i spokój. Hotelowi goście mają do dyspozycji ogrodzone dwa wybiegi, przestronne kojce z podgrzewaną podłogą, staw do kąpieli w cieplejsze dni. Każdy pupil wyprowadzany jest kilka razy dziennie na długi spacer, najgrzeczniejsi biegają po podwórku lub wyjeżdżają na grupowe wycieczki nad morze.

Oferujemy całodobową opiekę, zatem nasi klienci spokojnie mogą wypocząć podczas wakacji lub załatwić wszystkie sprawy podczas wyjazdu biznesowego czy delegacji. Dzięki długoletniemu doświadczeniu potrafimy kontrolować zachowania się psów, umiejętnie wpływać na nie, aby mogły się szybko zaaklimatyzować w nowym dla nich miejscu i by poczuły się w nim bezpiecznie. Hotel znajduje się pod stała opieką weterynaryjną.

W trosce o zdrowie wszystkich gości hotelowych przyjmujemy psy z aktualnymi szczepieniami, odrobaczone i zabezpieczone przeciwko kleszczom. Ostatni zabieg może być wykonany przez opiekuna hotelu ( opłata 30 zł ).

 

Koszt pobytu w hotelu to:

  • mały i średni pies – 70 zł doba
  • duży pies – 80 zł doba

 

Jak liczona jest doba w naszym hotelu?

Jeżeli przywiozą Państwo psa o 10:00 rano, to doba hotelowa mija następnego dnia o 1000. W przypadku odbioru psa powyżej 5 godzin po zakończeniu pełnej doby, naliczona jest kolejna doba pobytu.

 

W cenę wliczone jest:

  • wyżywienie ( karmimy karmą polskiej firmy APL ewentualnie wg indywidualnych potrzeb np. choroba )
  • 4-5 spacerów dziennie, jeżeli charaktery naszych pensjonariuszy na to pozwalaj, wspólnie spędzanie czasu w ogrodzie lub w przypadku konfliktów, korzystają z całego terenu działki na zmianę
  • Podawanie leków ( jeśli psiak tego wymaga ).

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych usług:

  • dowóz zwierzęcia do i z hotelu ( po uzgodnieniu ceny )
  • kąpiel i czesanie – 50 zł
  • obcinanie pazurków – 10 zł

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia Hotelu przed planowanym pobytem, żeby sprawdzić czy pupilowi i Państwu spodoba się miejsce i warunki oferowane przez Hotel

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny, który jest nam potrzebny, aby zarezerwować odpowiednio dużo czasu dla Państwa do zapoznania się z naszym Hotelem.

Posiadamy już grono stałych, zadowolonych gości, zatem, nie czekaj i dołącz do nich !