Szczeniaki

wpis w: Szczeniaki | 0

Zapowiedzi miotów

Z wielką radością informujemy, iż w lutym 2019 oczekujemy szczeniąt ze skojarzeń naszych suczek

Mili Państwo

Jako wieloletni hodowcy dobermanów, pragniemy poinformować, że nasza rodzina powiększyła się o kolejny ich miot – urodzony 3 marca 2018 roku. Rodzice ,to piękne, utytułowane psy o liniach między narodowych.
Matka-ALABAMA HOPE DOBERNATI
CHAMPION OF POLAND
HD-A, CERTYFIKAD BADANIA KARDIOLOGICZNEGO
TESTY PSYCHICZNE
Ojciec-ERAGON EAST de Terra MIRABILI
JUNIOR CHAMPION OF POLAND
CHAMPION OF POLAND
BM, HD-A,VwD-clear,D/D, Deppler-free,
HOLTER24H-FREE,HERPES-PCM-FREE

Hodowla PANFIL HAUS należy do Międzynarodowej Organizacji Kynologicznej –FCI, a jej polskim członkiem jest Związek Kynologiczny w Polsce, w którym jesteśmy zarejestrowani. Informacja ta pozwoli Państwu na ewentualne prezentowanie dobermanów na ringach wystawowych, gdyż jest to przywilej jedynie szczeniąt z rodowodem zarejestrowanych w Związku Kynologicznym w Polsce.
Nasza hodowla została zarejestrowana 10 lat temu, choć dobermany towarzyszą naszej rodzinie już 25 lat. Od tego czasu pogłębiamy wiedzę na temat rasy, żywienia, pielęgnacji, wychowania i szkolenia.

Zdobyta przez nas wiedza zaowocowała pierwszym miotem w styczniu 2012 roku. Traktujemy nasze psy jak członków rodziny zatem, gdy wydajemy szczeniaka w Państwa ręce oddajemy też cząstkę siebie. Służymy Państwu
wsparciem, radą i pomocą, dzieląc się naszą wiedzą o rasie oraz poradami żywieniowymi (w razie potrzeby także hotelem dla Waszych pupili).
Szczenięta, które Państwu oddajemy są zaczipowane, zaszczepione, odrobaczone i zsocjalizowane. Poświęcamy wiele czasu na opiekę i wychowanie każdego miotu. Nasze zaangażowanie w socjalizację szczeniąt pozwoli Państwu mieć ukochanego przyjaciela- pragniemy aby nasze psy były kochane i otoczone troskliwą opieką, żeby stały się częścią
Waszej rodziny.

Uwaga: szczenięta do nowych domów mogą być zabierane w połowie maja!
Szczenięta wydane będą Państwu z książeczką zdrowia, w której znajdują się wpisy dotyczące ich odrobaczenia i szczepienia oraz metryka do wyrobienia rodowodu w Związku Kynologicznym w Polsce.Jeśli ograniczenia transportowe nie pozwalają Państwu na odbiór
szczeniaka od nas, to oferujemy również możliwość dowozu go do Waszego domu.Podana w ogłoszeniu cena jest ceną do ewentualnej negocjacji.

Wszystkich zainteresowanych rezerwacją prosimy o kontakt
telefoniczny.697-443-000
MOŻLIWY TRANSPORT

Continued

Zapraszamy do hotelu dla psów

wpis w: Bez kategorii | 0

 

Hotel dla psów mieści się w malowniczej miejscowości Kruszyna, 15 km od Słupska. Działamy na obrzeżach miasta, blisko lasu, gdzie panuje cisza i spokój. Hotelowi goście mają do dyspozycji ogrodzone dwa wybiegi, przestronne kojce z podgrzewaną podłogą, staw do kąpieli w cieplejsze dni. Każdy pupil wyprowadzany jest kilka razy dziennie na długi spacer, najgrzeczniejsi biegają po podwórku lub wyjeżdżają na grupowe wycieczki nad morze.

Oferujemy całodobową opiekę, zatem nasi klienci spokojnie mogą wypocząć podczas wakacji lub załatwić wszystkie sprawy podczas wyjazdu biznesowego czy delegacji. Dzięki długoletniemu doświadczeniu potrafimy kontrolować zachowania się psów, umiejętnie wpływać na nie, aby mogły się szybko zaaklimatyzować w nowym dla nich miejscu i by poczuły się w nim bezpiecznie. Hotel znajduje się pod stała opieką weterynaryjną.

W trosce o zdrowie wszystkich gości hotelowych przyjmujemy psy z aktualnymi szczepieniami, odrobaczone i zabezpieczone przeciwko kleszczom. Ostatni zabieg może być wykonany przez opiekuna hotelu ( opłata 30 zł ).

 

Koszt pobytu w hotelu to:

  • mały i średni pies – 70 zł doba
  • duży pies – 80 zł doba

 

Jak liczona jest doba w naszym hotelu?

Jeżeli przywiozą Państwo psa o 10:00 rano, to doba hotelowa mija następnego dnia o 1000. W przypadku odbioru psa powyżej 5 godzin po zakończeniu pełnej doby, naliczona jest kolejna doba pobytu.

 

W cenę wliczone jest:

  • wyżywienie ( karmimy karmą polskiej firmy APL ewentualnie wg indywidualnych potrzeb np. choroba )
  • 4-5 spacerów dziennie, jeżeli charaktery naszych pensjonariuszy na to pozwalaj, wspólnie spędzanie czasu w ogrodzie lub w przypadku konfliktów, korzystają z całego terenu działki na zmianę
  • Podawanie leków ( jeśli psiak tego wymaga ).

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych usług:

  • dowóz zwierzęcia do i z hotelu ( po uzgodnieniu ceny )
  • kąpiel i czesanie – 50 zł
  • obcinanie pazurków – 10 zł

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia Hotelu przed planowanym pobytem, żeby sprawdzić czy pupilowi i Państwu spodoba się miejsce i warunki oferowane przez Hotel

Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny, który jest nam potrzebny, aby zarezerwować odpowiednio dużo czasu dla Państwa do zapoznania się z naszym Hotelem.

Posiadamy już grono stałych, zadowolonych gości, zatem, nie czekaj i dołącz do nich !